Kontakt oss

OdinMiljo

Kontaktinformasjon



ODIN MASKIN AS
(produksjon og salg av olje- og fettutskillere)

Sentralbord: 69 36 17 70 - Telefax: 69 36 17 71
E-post: epost@odin-maskin.no

 

NavnFunksjonDir. tlf.MobilE-post
Frank Magnussen Daglig leder 69 36 17 72 90 11 52 53 frank@odin-maskin.no
Jan Erik Håkensen Produksjonssjef 69 36 17 73 41 41 96 85 jan-erik@odin-maskin.no
Jon Petter Martinsen Salgssjef 69 36 17 74 48 05 77 11 jon-petter@odin-maskin.no
Svend Larsen Salgskonsulent 69 36 17 78 97 12 56 88 svend@odin-maskin.no
Erling Magnussen Seniorkonsulent 90 16 12 32 90 16 12 32  epost@odin-maskin.no





ODIN MILJØ AS
(salg og service av renseanlegg for hus og hytter)

Sentralbord: 69 36 17 70 - Telefax: 69 36 17 71
E-post: epost@odin-miljo.no

 

NavnFunksjonDir. tlf.MobilE-post
Frank Magnussen Daglig leder 69 36 17 72 90 11 52 53 frank@odin-miljo.no
Runar Henriksen Salgssjef/servicesjef 69 36 17 75 47 89 39 80 runar@odin-miljo.no
Arne Johnny Halvorsrød Projekt- og prosess ingeniør 69 36 17 70 91 17 69 89 ahal@odin-miljo.no
Terje Andreassen Servicetekniker 41 61 69 88 41 61 69 88 service@odin-miljo.no
Tommy Håkensen Servicetekniker 94 79 81 02 94 79 81 02 tommy@odin-miljo.no

 

Besøksadresse begge bedrifter:
Sørkilen 8, 1621 Gressvik - Postadresse: Postboks 30, 1620 Gressvik.


ELEKTRONISK FAKTURA til Odin Maskin sendes som EHF eller som epost til: 935152585@odin-maskin.no

ELEKTRONISK FAKTURA til Odin Miljø sendes som EHF eller som epost til: 995854678@odin-miljo.no